İzmirli Tekstil mallarınızı ve işletmenizi korur. haberdar eder. güvenle taşır.

1999 yılında faaliyete geçen İZMİRLİ TEKSTİL SAN. VE ULUSLAR ARASI TAŞIMACILIK DIŞ TİC.LTD. ŞTİ. nakliye ve ulaşım koşullarında göstermiş olduğu başarı ve uzmanlık sayesinde haklı bir saygınlık kazanmış ve buda kara taşımacılığında güvenilir bir sonuç bekleyen AZARBAYCAN ve TÜRK pazarında talep görmesine yol açmıştır. Araç takip sistemi vasıtasıyla yükünüz an ve an nerede olduğunu takip etmekteyiz. Firmamız yaklaşık 35 tırdan oluşan filosuna 2012 yılında 12 yeni araç ilave ederek genişleyen yeni filosuyla müşterilerine hizmet vermektedir. Tırların hepsi özmaldır. Bunun yanında ihtiyaç olduğunda ekstra araçlar kiralanmaktadır...

İzmirli Tekstil firması 2011 yılı araç yatarımı programında tercihini DAF ve Tırsan’dan yana kullandı. Firma, dondurulmuş gıda taşımacılığı yapmak üzere 10 adet CF85.410 çekici ve 10 adet Tırsan Frigo teslim alarak filosunu güçlendirdi.

DAF-Tırsan tarafından İzmirli Tekstil firmasına satışı yapılan 10 adet CF85.410 çekici ve 10 adet Tırsan Frigo, Tırsan’ın Adapazarı Fabrikası’nda düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine İzmirli Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Desticioğlu ve Tırsan Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu da katıldı.

İzmirli Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Desticioğlu, Tırsan ürünlerini rakiplerinden ayıran en büyük özelliğin sağlamlıkları olduğunu söyledi. Bu sağlamlık sayesinde araçların ilk kullanıcısına uzun kullanım ömrü ve düşük işletme maliyetleri sağladığını dile getiren Desticioğlu, 2. elde de yüksek değeri ile satarken de memnun ettiğinin altını çizdi. Desticioğlu, “Kısaca Tırsan ürünlerini, kazançlı bir yatırım aracı olarak görüyoruz. Hem alıp iş yaparak para kazanıyoruz hem de çocuklarımıza iyi bir miras bırakıyoruz” dedi. 2012 yılında da filomuza eklediğimiz yeni araçlar sayesinde fiomuz daha da güçlenmiş olarak kargoculuk sektöründe hizmet vermeye devam edeceğiz.


0
0
0
1242